Про нас

Вихователі:

Антонюк Ірина Михайлівна

У 2009 році закінчила Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж, отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки "Педагогічна освіта" та здобула кваліфікацію вихователя дитячого садка, вихователя-методиста. У 2011 році закінчила Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова і отримала повну вищу освіту за спеціальністю"Дошкільне виховання" та здобула кваліфікацію викладача дошкільної педагогіки та психології. 
 Ініціативна, творча Ірина Михайлівна  вважає, що для того щоб впевнено рухатися до вершини знань, на горизонті завжди має світити вогник зацікавленості, тоді і ціль видно і рухатися значно веселіше. 
Її серце завжди належить дітям, тому вона уже
 8 років по краплинці дає  знання їм,  а вони поглинаючи  самі перетворюють їх на джерело інтересів, водоспад ідей та ціле море умінь в якому з легкістю випливають у шкільне, а потім у доросле життя.

Прагне, щоб кожна мить, подарована дитині, стала незвичайною і залишилась у дитячому серці назавжди. Вірить в кожну дитину і допомогає їй повірити в себе.
 
Плахотник Вікторія Сергіївна

Закінчила у 2015 році Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського отримала повну вищу освіту за спеціальністю "українська мова і література" здобула кваліфікацію "філолог. Вчитель української мови і літератури, зарубіжної літератури та соціальний педагог".
З вересня 2015 року працює в ДНЗ №23.
З дитинства любила гратись з маленькими дітьми, і тому, по закінченні навчання в педагогічному університеті, спробувавши працювати у дитячому садочку - повертатись до школи не бачила сенсу. 

Енергійна, життєрадісна, творча Вікторія Сергіївна душею прикипіла до малят, влилася в чарівний світ дитинства, який є набагато цікавішим і багатшим ніж світ дорослого. Вона  передає своїм вихованцям хист до співу,співаючи щодня колискові, знайомить з тонкощами світу Поезії, так як сама захоплюється віршуванням. 
Вихователь вважає, що діти – найгуманніші судді. І кожного ранку поспішає до них з нетерпінням чекаючи, як малята оцінять вірші і розповіді, малюнки і пісні, а головне - саму фантазію, адже вони самі є великі в світі фантазери. Тож найкраща нагорода за роботу вихователя – це вогник захоплення у дитячих оченятах. І Вікторія Сергіївна все робить для того, щоб життя її вихованців було цікавим і захоплюючим. 
 Помічник вихователя: 

Дерун Людмила Леонідівна

Закінчила Вінницький технічний коледж, отримала освіту за спеціальністю "радіотехнік".
Турботлива господиня, Людмила Леонідівна дбає про чистоту та затишок у нашій групі. Допомагає педагогам виховувати малят охайними,чемними та добрими, дітьми.Слідкує за гарним харчуванням, аби у маленьких жителів "Казочки" було достатньо сил та енергії протягом усього насиченого дня. Дітки для неї - це сонячні промінчики, які роблять життя яскравим.


 


Ми жителі нашої групи:

Ми веселі малюки. 
Наші будні залюбки, 
Розмалюємо казками, 
Іграшками і танками. 
Намалюємо доволі 
Радості малі долоні. 
Розфарбуєм кожен день, 
Ми без смутку і пісень.


 

Наш девіз:

Група наша чарівна.
Різні є у ній дива. 

А найкраще диво - казка. 
В ній панує тепло і ласка.