Наші гуртки
 


Гурток "Юні актори"

Мета: залучати дітей до творчості, розвивати обдарованість, створювати умови для розвитку особистості, надати можливості дошкільникам проявити себе, реалізувати творчий потенціал; збагачувати і активізувати словник дітей, розвивати монологічну та діалогічну мову.

Під час занять гуртка діти вчаться співчувати героям вистави, співпереживати, емоційно реагувати на дії позитивних та негативних героїв, розуміти мораль казки, диференціювати добро і зло; висловлювати свої враження від переглянутих театралізованих вистав, виконувати ролі під час спільної із вихователем театралізованої діяльності.

Гурток "Чарівний папір" 

«Джерела творчих здібностей і обдарування дітей - на кінчиках їх пальців. Іншими словами: чим більше майстерності в дитячій руці, тим розумніша дитина», - так говорив В. А. Сухомлинський.

Мета: розвиток ручної умілості у дітей через зміцнення дрібної моторики пальців рук та організацію спільної образотворчої творчості дітей та дорослих.

    Створюючи гарні аплікації своїми руками, бачачи результат своєї роботи, діти відчувають позитивні емоції. Робота з папером дає можливість дітям проявити терпіння, завзятість, фантазію і художній смак, проявити творчі здібності, набути ручну умілість, яка дозволяє їм відчувати себе самостійними. Все це благотворно впливає на формування здорової і гармонійно розвиненої особистості.